Puh. 09 2745 060
louhintahiekka@louhintahiekka.fi
Tuotantotie 1, Tuusula

Hämeen aluetoimisto

Rautakoskentie 421, Loppi
kartta »

Tarjouspyyynnöt

tarjouspyynnot@louhintahiekka.fi

Henkilökohtaiset sähköpostiosoitteet

etunimi.sukunimi@louhintahiekka.fi

Hallinto

Toimitusjohtaja
Mika Jokela
mika.jokela@louhintahiekka.fi
puh. 0400 450 573

Varatoimitusjohtaja
Projektijohtaja, kaupunkiprojektit

Jyrki Vainionpää
jyrki.vainionpaa@louhintahiekka.fi
puh. 050 3717 758

Vanhempi asiantuntija
hallinto

Jyrki Iivonen
jyrki.iivonen@louhintahiekka.fi
puh. 0400 450 572

Tuotantojohtaja
Petri Salonen
petri.salonen@louhintahiekka.fi
puh. 0400 454 417

Työpäälliköt

Työpäällikkö
Teollisuusprojektit

Mika Asikainen
mika.asikainen@louhintahiekka.fi
puh. 040 487 4858

Työpäällikkö
Väylä- ja kaupunkiprojektit

Mikko Korhonen
mikko.korhonen@louhintahiekka.fi
puh. 046 923 3321

Työpäällikkö
Väylä- ja siltaprojektit

Jussi Mäki
jussi.maki@louhintahiekka.fi
puh. 040 754 9387

Työpäällikkö
Pirkanmaa

Jani Pullikka
jani.pullikka@louhintahiekka.fi
puh. 040 418 3603

Kehityspäällikkö
Kai Estola
kai.estola@louhintahiekka.fi
puh. 040 747 8653

Kalustopäällikkö
Petri Jokela
petri.jokela@louhintahiekka.fi
puh. 044 726 3399

LASKUJEN TOIMITUSOHJE

Kaikki yrityksellemme osoitetut laskut tulee lähettää ensisijaisesti verkkolaskuina.

LOUHINTAHIEKKA - VAATIVIEN INFRA­PROJEKTIEN TOTEUTTAJA VUODESTA 1974

Copyright© Louhintahiekka Oy · Evästekäytäntö